Hakkımızda

Image

SİBU PHARM İLAÇ A.Ş.

Temel amacı insan sağlığına değer katmak olan Sibu Pharm, T.C Sağlık Bakanlığına kayıtlı, çalışmaları yine sağlık bakanlığı tarafından düzenlenen ve denetlenen uluslararası bağımsız bir ecza deposudur. Sibu Pharm 10 yılı aşkın sektör tecrübesiyle, faaliyetlerine her geçen gün büyüyen bir iş hacmiyle devam eden, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve güçlü finansal alt yapısı ve sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde, yerel pazarda artan talepleri karşılayabilen güçlü bir firmadır.

ESENLER’de bulunan Sibu Pharm 7.000’e yakın reçeteli ilaçları, aşıları, OTC ürünleri ve sağlık alanındaki diğer ürünleri, küçük hacimden çok büyük hacimlere kadar yerel arenadaki kamu ve özel hastanelere, yardım kuruluşlarına, devlet kurumlarına, ve diğer özel kuruluşlara kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Büyük bir titizlikle seçilmiş, genç ve dinamik yapısıyla Sibu Pharm personeli, evrensel değerlere saygılı kendisini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, sorumluluk bilincinde olan ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Misyon

İlaç, bitkisel ilaç, tıbbi malzeme ve ıtriyat ürünleri pazarında varlığımızı genişletmek, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımız için tercih edilen firma olmaya devam etmek, yatırımlarımızı akıllıca kullanarak, ürün ve servislerimizin kalitesi ve güvenilirliğinden ödün vermeden devam eden müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyon

Eczacılık hizmetlerinde müşterilerimizin beklentilerini ”aşarak” karşılamayı hedefleyen, sürekli ”geliştirecek” projeler yaratan, ülke çapında güvenilir ve saygın bir kurum olmaktır. Sürekli yenilenen eczacılık piyasasında tüm gelişmeleri anında takip ederek halk sağlığını önemseyen, yaptığı işin öneminin bilincinde bir kurum olmaya devam etmektir.

SİBU PHARM İLAÇ A.Ş.

Temel amacı insan sağlığına değer katmak olan Sibu Pharm, T.C Sağlık Bakanlığına kayıtlı, çalışmaları yine sağlık bakanlığı tarafından düzenlenen ve denetlenen uluslararası bağımsız bir ecza deposudur. 

İletişim

Oruçreis Mahallesi Giyimkent 6 Sokak. No:57A / 59A P.K. 34235 Esenler / İstanbul

Yönetim Ofisi: +90 212 438 28 78 pbx
Monday Friday: 09:00 - 18:00

E-Bülten Servisi

Yenilikleri takip etmek ve önce öğrenmek istiyorsanız, lütfen e-bülten hizmetine kaydolun...
English Turkish